Юрiя-Фарм

Фонд державного майна України

Юрія-Фарм лідер фармацевтичного ринку України, що спеціалізується на виробництві інфузійних розчинів. Завдяки технічному переоснащенню підприємство за останні 10 років освоїло випуск 40 препаратів і ще близько 10 знаходяться в стадії реєстрації. Обсяг виробництва становить понад 2 млн флаконів в місяць.

Оскільки процес виробництва багаторівневий і вимагає уваги і компетенції персоналу, однією з найважливіших задач, з якими зіткнулася компанія – проведення планових та позапланових нарад співробітників. Актуальність цього завдання визначив також само факт того, що на сьогодні Юрія-Фарм представлена в 5-ти регіонах України і в Узбекистані. Збирати весь персонал в Києві було складно не тільки у фінансовому відношенні, але й організаційно через те, що компанія налічує понад 500 сотрудніков. В 2010 році IT-департамент компанії за вказівкою фінансового директора компанії, Мойсеєнко Ольги Андріївни, зайнявся питанням пошуку та впровадження системи відеоконференцзв’язку. Після тривалих досліджень ринку ВКЗ вибір був зупинений на TrueConf.

Основними критеріями при виборі відповідного рішення були: вигідне співвідношення ціна / якість та низькі вимоги до каналів зв’язку. Останнє виявилося дійсно важливим через те що в деяких регіональних представництвах компанії швидкість інтернету ледве дотягувала до 512 кбіт / с. Рішення TrueConf відомо на ринку відеоконференцзв’язку якраз насамперед своїми низькими вимогами до пропускної здатності та продуктивності робочих станцій і серверів. З цієї причини воно ідеально підійшло для виконання поставленого завдання. Проект був реалізований успішно та в зазначений термін. Керівництво компанії змогло провести святкування ювілею, присвяченого 20-річчю компанії, в незвичайному форматі: фуршет, присвячений ювілею, проходив і транслювався одночасно в 6-ти містах, де є представництва компанії.

Сьогодні за допомогою системи TrueConf у Юрія-Фарм з’явилася можливість збільшити кількість планових нарад з одного разу на квартал до одного разу на тиждень, що дозволило приймати рішення і реагувати на зміни ринкової ситуації більш оперативно.

За попередніми підрахунками впроваджена система на 25 одночасних учасників повинна окупитися для компанії трохи більше ніж за один рік.

Про компанію

Фармацевтичний завод корпорації «ЮРІЯ-ФАРМ» – це складний комплекс приміщень, що обумовлено особливостями виробництва. На підприємстві існують 3 лабораторії: фізико-хімічна, фармацевтична та мікробіологічна. Таким чином, забезпечується високий рівень контролю якості продукції. Лабораторії «ЮРІЯ-ФАРМ» акредитовані органами Держстандарту і Департаменту регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції у системі охорони здоров’я МОЗ України. Так само вони оснащені найсучаснішими аналітичними приладами та обладнанням. Тут проводиться вхідний контроль сировини, первинних інгредієнтів, ведеться контроль в процесі виробництва, а також заключний контроль готової продукції, оцінюється вся виробнича документація, а також досьє серій.