Страхове товариство «Іллічівське»

Страховое общество Ильичевское

Страхове товариство «Іллічівське» та страхова компанія “Іллічівська” були створені у 2005 році. Незважаючи на юний вік вони змогли зайняти високі позиції в рейтингах українських страховиків, зарекомендувати себе як надійні компанії, що розвиваються, які знають як вести бізнес в складних економічних умовах.

Компанія відкрила цілу низку нових офісів, а також центр обслуговування клієнтів у Києві, забезпечивши для них більш комфортні умови врегулювання страхових випадків. Для постійного контролю та оперативності у прийнятті управлінських рішень СК «Іллічівська» звернулася до TrueConf, вважаючи впровадження даного рішення як одне з головних удосконалень та інновацій у своєму бізнесі.

Більш докладно про завдання що стоять та шляхи їх вирішення розповів керівник управління інформаційних технологій, Антон Шило: “В течение 3-х лет мы использовали телефонную связь для проведения совещаний с филиалами, агентствами и удаленными рабочими местами. В это же время расширяли свою филиальную сеть по всей Украине. В определенный момент мы превысили расходы в бюджете, которые были предусмотрены на стационарную связь, в связи с чем было принято решение переходить на IP-телефонию. Однако, изучив ряд предложений, мы заинтересовались видеоконференцсвязью”.

Про компанію

За останні 2 роки компанія зі страхування життя ТДВ СК «Іллічівська» пересунулася вгору на вісім позицій рейтингу Insurance TOP, демонструючи найвищі на ринку показники ліквідності своїх активів та приросту грошових коштів (15,85% щорічно).

Одночасно з цим ривок СТ «Іллічівське» до рейтингу на 20 позицій вперед говорить про серйозний потенціал як самої компанії так й її менеджменту. За півтора роки кризи, згідно з офіційними даними, страхова компанія стала однією з 6 компаній з ТОР 30, які збільшили обсяги продажів.

У листопаді 2010 року організація відновили договори з найбільшими перестрахувальними компаніями, що входять до десятки лідерів світового ринку перестрахування: Partner Re, Швейцарія (4 місце за капіталізацією) та Scor, Франція (6 місце за капіталізацією), які не тільки зберегли умови співпраці, оцінивши якість андеррайтингу та гарну тарифну політику, а й збільшили ліміти, створивши додаткову секцію по вантажах. Завдяки тісній співпраці з ними на страхування беруться великі ризики.