«ДОНСНАБ»

Донсаб

Головна мета компанії «ДОНСНАБ», заснованої в 2001 році – забезпечення сільгосппідприємств економічною і ефективною технікою, а також надання повного комплексу послуг з її обслуговування та ремонту.

На даний момент на території України успішно працюють 14 філій компанії в Києві, Харкові, Вінниці, Одесі, а також Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Тернопільській, Волинській, Дніпропетровській та Хмельницькій областях.

Однією з основних конкурентних переваг компанії на ринку є наявність розвиненої мережі технічних центрів, що забезпечують гарантійне та сервісне обслуговування всієї техніки. Регіональні представництва групи компаній “ДОНСНАБ” мають комплекси офісних, складських та технічних приміщень, цеху для ремонту і відновлення комбайнів, технічні майстерні, обладнані відповідно до стандарту якості заводів-виробників.

Значний досвід роботи на ринку сільгосптехніки України, розвинена мережа філій і технічних центрів, штат професійних менеджерів, застосування сучасних технологій продажу та наявність фінансового ресурсу дозволяють компанії «ДОНСНАБ» забезпечувати активне просування техніки на ринку та стабільно високі обсяги продажів.

Оскільки основою динамічного розвитку компанії є стандартизація бізнес-процесів та наявність розгалуженої мережі представництв в регіонах, дуже важливим в процесі управління є фактор внутрішнього інформаційного обміну.

Керування такою структурою раніше вимагало значних фінансових витрат, пов’язаних з відрядженнями співробітників. Зокрема, неодноразово доводилося проводити збори в Москві, що становило досить значну частину витрат компанії, які необхідно було скорочувати.

У 2009 році було прийнято рішення про оптимізацію витрат на робочі відрядження, пов’язані з проведенням планових нарад та навчанням персоналу. Завдання було покладено на Технічний Департамент, на чолі з Барбашевим Дмитром, та була реалізована шляхом впровадження системи відеоконференцзв’язку на основі програмного рішення TrueConf. Сьогодні, завдяки системі TrueConf, стало можливим проведення планових щотижневих нарад за участю керівництва українського представництва та центрального офісу в Москві. Крім того, можливим стало проведення як комерційних, так і технічних тренінгів із залученням іноземних викладачів та з мінімальними витратами. На сьогодні рівень використання ВКЗ вже настільки великий, що проведення відеонарад в групах вже стало нормою в ході вирішення оперативних завдань організації.

Досвід впровадження та використання рішення TrueConf компанією “ДОНСНАБ” показав, що компанія змогла не тільки вирішити поставлені завдання по організації відеонарад, але також використовувати дану систему для додаткових цілей, таких як проведення відеопрезентацій клієнтам компанії.